Telegram X تلگرام رسمی است که از سوی خود تلگرام معرفی و رو نمایی شد، یکی از تفاوت های این نرم افزار با دیگر تلگرام عای رسمی و خیر رسمی محل ذخیره در Telegram X است. زیرا محل ذخیره در تلگرام ایکس کمی متفاوت تر از سایر تلگرام ها است.

منظور از محل ذخیره در Telegram چیست؟

در تلگرام معمولی محل ذخیره داخل فایل منیجر وجود دارد و پوشه ای به اسم Telegram و جود دارد و شما میتوانید به راحتی به فایل ها و عکس ها و فیلم ها دسترسی پیدا کنید، یعنی در داخل پوشه ی تلگرام برای هر یک از عک ها و فلیم ها و فایل ها و صدا ها یک پوشه ی مخضوص وجود دارد و دسترسی به آنها بسیار ساده است. ولی در Telegram X محل ذخیره کمی متفاوت است.

منظور از محل ذخیره در Telegram X چیست؟

منظور از محل ذخیره در Telegram X، محلی است که وقتی عکس یا فیلمی را در تلگرام باز میکنیم در این محل ذخیره میشوند بدون اینکه در گالری یا موزیک ها ذخیره شوند. یعنی وقتی عکس یا فیلمی را در تلگرام ایکس ذخیره میکنیم تکلیف مشخص است، مثلا عکسی را باز میکنیم و آن را در گالری ذخیره میکنیم در این صورت عکس مورد نظر در گالری ذخیره شده است، اما ممکن است ما عکس را فقط باز کنیم و دکمه ی ذخیره در گالری را نزنیم، در این صورت میتوان عکس را در محل ذخیره در Telegram X پیدا کرد.

آموزش پیدا کردن محل ذخیره در Telegram X

۱- ابتدا باید وارد قسمت مدیریت فایل در تلفن همراه شویم (File Manager)

۲- وارد حافظه ی داخلی تلفن همراه میشویم

۳- وارد پوشه ی Android میشویم

۴- وارد پوشه ی Data میشویم

۵- وارد پوشه ی Org.thunderdog.challegram میشویمتاریخ : جمعه 1 آذر 1398 | 03:16 ق.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات